Kereskedelmi eladó - Árkád Győr

A Juta Óra – Ékszer Kft. egy 30 éve működő családi vállalkozás, mely a hazai óra- és ékszer kiskereskedelem meghatározó szereplője. Töretlen sikerünk mögött a hagyományok tisztelete és a divatban folyamatosan megújulást hozó trendek nyomon követése áll. Fontos számunkra, hogy visszatérő vásárlóinkat mindig ugyanazon a magas színvonalon, folyamatosan bővülő termékkínálattal és az igényeiket figyelembe véve szolgáljuk ki. Egy ékszer ajándékba történő megvásárlása, vagy egy divatos karóra saját részre történő kiválasztása már önmagában is örömöt jelent a vásárlónak, de ha ehhez még az eladó segítőkészsége, szakmai tájékozottsága, és kedves kiszolgálása is hozzáadódik, az már valódi élménnyé változtatja az értékesítést. Meggyőződésünk, hogy csak akkor lesz valakiből visszatérő törzsvásárló, ha nem csak eladjuk neki, amit szeretne, hanem valódi vásárlói élményt is biztosítunk a számára.

Jelenleg a folyamatosan fejlődő, győri Árkádban működő üzletünkbe keresünk motivált, vevőorientált, jól kommunikáló, csapatjátékos munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- Vevők kiszolgálása, megtartása, törzsvásárlói kör kiépítése
- Vevőkkel kapcsolatos reklamáció kezelése
- Vevői igények felmérése, és továbbítása a tulajdonosi kör felé
- Üzlet rendben és tisztán tartása
- Rendelések összeírása, nyomon követése
- Az üzlethez tartozó adminisztráció elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Érettségi iskolai végzettség
- Vevőorientált gondolkodás
- Csapatszellem
- Jó kommunikációs és probléma-megoldó készség
- Rend és tisztaság szeretete
- Pontos, precíz munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Kereskedelemben szerzett tapasztalat
- Idegen nyelv ismerete
- Ékszerbecsüs végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
- Jó csapat
- Kellemes munka környezet
- Versenyképes fizetés
- Család barát légkör, és beosztás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
- Értékesítés, Kereskedelem
- Kereskedő, Eladó
- Területi képviselő
- Szakmunka
- Bolti eladó, Pénztáros
- Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást