Karrier

Csatlakozz hozzánk

kereskedelmi eladó pozícióba!

A Juta Óra - Ékszer egy több mint 30 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 5 üzlete van Magyarországon (Budapest: Árkád, Allee, Győr Árkád, Pécs Árkád, Szentendre).

Cégünk megbízhatóságát jelzi a több mint 30 éves múltunk, illetve az óra- és ékszer kereskedelemben betöltött meghatározó szerepünk.

Jelenleg a budapesti Allee bevásárlóközpontban lévő pultunkba keresünk vevőorientált, jól kommunikáló, csapatjátékos munkatársat eseti jellegű, alkalmi munkákra, hosszú távra. (Szabadságok, helyettesítések idejére.)

Főbb feladatok, munkák:

- Vevők kiszolgálása, megtartása, törzsvásárlói kör kiépítése
- Vevőkkel kapcsolatos reklamáció kezelése
- Vevői igények felmérése, és továbbítása a tulajdonosi kör felé
- Üzlet rendben és tisztán tartása
- Rendelések összeírása, nyomon követése
- Az üzlethez tartozó adminisztráció elvégzése
- Webáruházi rendelések feldolgozása, kezelése
- Webáruház ügyfélszolgálati munkájában részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Érettségi iskolai végzettség
- Vevőorientált gondolkodás
- Csapatszellem
- Jó kommunikációs és probléma-megoldó készség
- Rend és tisztaság szeretete
- Pontos, precíz munkavégzés
- Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Kereskedelemben szerzett tapasztalat
- Idegen nyelv ismerete, főleg angol
- Ékszerbecsüs végzettség

Amit kínálunk:

- Jó csapat
- Kellemes munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés
- Családbarát légkör, és beosztás

Kérlek küldd el magyar nyelvű önéletrajzod az allas@jutaoraekszer.hu e-mail címre.