/Karrier
Karrier 2018-09-12T16:59:37+00:00

A Juta Óra Ékszer egy 28 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 7 üzlete van Magyarországon (Budapest: Allee, Árkád, KÖKI Terminál, Mammut, Győr Árkád, Pécs Árkád, Szentendre). Márkás órákat (mint Calvin Klein, Daniel Wellington, Bering, Zeppelin, Tommy Hilfiger, Rosefield stb.) ékszereket (pl. Pandora, Thomas Sabo, Calvin Klein stb.) és arany ékszereket értékesítő kiskereskedelmi hálózat. Cégünk megbízhatóságát jelzi a több mint negyed százados jubileumunk, illetve az óra- és ékszer kereskedelemben betöltött meghatározó szerepünk.

Jelenleg a cégünkhöz keresünk: ASSZISZTENST részmunkaidőben

Feladatok:

  • ügyvezetők közvetlen munkájának teljeskörű segítése
  • dokumentumok rendszerezése, lefűzése, kezelése
  • könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • rendszeres és ad-hoc statisztikák készítése
  • üzletek támogatása a mindennapi működésben
  • hibásan/tévesen kiküldött/ tévesen érkezett áru visszaküldése szállítónak
  • szervízekkel kapcsolattartás
  • szállítókkal kapcsolattartás
  • import áru fémjelzésre összerakása és felírása, visszaazonosítása, árazásra előkészítése

Elvárások:

  • Word és Excel alapos ismerete
  • Angol és/vagy német középszintű nyelvismeret (használata szóban és írásban)
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás az üzletmenetből származó változó prioritásokhoz

Előny jelent:

  • Hasonló munkakörben eltöltött gyakorlati idő/tapasztalat

Amit mi adunk:

  • Jó csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Család barát légkör
  • Rugalmas időbeosztás
  • Céges telefon

Az önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: anna.simon@jutakft.hu, melyben kérjük, tüntessék fel, hogy „Asszisztens”.

A nagyszámú beérkező pályázat miatt csak azoknak a jelentkezőknek tudunk válaszolni, akik megfelelnek az elvárásoknak.

X